facebook
Więcej

Usługi - techniki zdobienia

Nadruk

Nowoczesna, praktyczna i niezwykle wydajna technika zdobienia szkła i ceramiki. Dekor nanoszony jest bezpośrednio na produkt, który następnie zostaje wypalony i utrwalony. Technika gwarantuje wysoką jakość zdobienia, trwałość, oraz niską cenę!

Natrysk

Technologia barwienia całej powierzchni produktu, lub jej wybranego elementu. Oferujemy malowanie na kolory błyszczące, matowe, neonowe, metaliczne, oraz wiele, wiele więcej. Na produktach tak barwionych można z powodzeniem stosować inne techniki zdobień.

Kalkomania

Metoda zdobienia którą wykonuje się w technice sitodruku. Dekor przenoszony jest na specjalny papier zwany kalką, który następnie zostaje naniesiony na produkt. Dekor może zostać naniesiony zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz produktu, oraz na dnie, lub uchu.

Piaskowanie

Piaskowanie pozwala na zdobienie szkła w wyjątkowy i subtelny sposób. W efekcie otrzymujemy delikatny i estetyczny dekor, oraz efekt satynowej powierzchni. Nieśmiertelny dekor, czyli wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, temperaturę, czy mycie w zmywarce.

Sublimacja

Dekor charakteryzuje się niesamowicie żywymi i intensywne kolorami, oraz idealnym odzwierciedleniem projektu. Technika zdobienia idealna przy niskich nakładach.

Grawerowanie

Technika, dzięki której otrzymujemy wyjątkowy dekor w 3D. Zdobienie jest rzeźbione na powierzchni produktu, z dbałością o każdy szczegół. Produkt cechuje się wyjątkową trwałością, oraz doskonałymi cechami estetycznymi i dekoracyjnymi.

Flokowanie

Niezwykle oryginalna metoda zdobienia szkła i ceramiki, która daje efekt pluszowania. Dekor wykonany jest z tysiąca malutkich włókien, które układają się w dany kształt. Zdobienie jest trwałe i niezwykle efektowne.