facebook
Więcej

Kariera

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy nowoczesną firmą w branży szklarskiej z ponad 29-letnią tradycją na rynku polskim i zagranicznym. Filozofią naszej firmy jest podążanie za najnowszymi światowymi trendami oraz dostarczanie naszym klientom produktów o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu. Wizja, misja i wartość firmy Glasmark jednoczą nasz utalentowany zespół, wyznaczają ramy i wskazują kierunki działania. Naszą biznesową przyszłość tworzymy kierując się długoterminową strategią, której celem jest dotarcie z produktami Glasmark do szerokiego grona odbiorców w kraju i za granicą. Dzięki spójnej komunikacji i strategii marketingowej zbudowaliśmy rozpoznawalną markę, która ma za sobą setki udanych realizacji produktowych w branży szkła i ceramiki użytkowej oraz produktów reklamowych.

CO ROBIMY DLA INNYCH

Projektujemy i produkujemy wyroby dla znanych marek z całego świata, a także dla różnych lokalnych przedsiębiorstw. Tworzymy nowe pomysły, śledzimy trendy i sukcesywnie powiększamy naszą ofertę. Dbając o najwyższą jakość, stawiamy na profesjonalizm i skuteczność, a jednocześnie jesteśmy plastyczni i nieszablonowi. Praca dla klientów z branży kreatywnej sprawia, że każdy dzień jest inny i nigdy się nie nudzimy.

CO ROBIMY DLA NASZEGO ZESPOŁU?

Uwzględniamy mocne strony naszych pracowników i zapewniamy im odpowiednie warunki do najbardziej efektywnej współpracy. Zapewniamy wsparcie ze strony zespołu, oraz wdrożenie do pracy na danym stanowisku. Dzięki zaawansowanym technologiom, mamy olbrzymie możliwości zdobywania wiedzy, i rozwoju.

<

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY

1. Przesłanie dokumentów aplikacyjnych
2. Wstępna selekcja CV
3. Wywiad telefoniczny
4. Rozmowa kwalifikacyjna

Naszą siłą są ludzie, dołącz do nas!

AKTUALNE REKRUTACJE